Schotter- und Steinwerk Weissenburg GmbH & Co. KG
Eichstätter Landstr. 55
D-91781 Weissenburg

Fon.:  +49 9141 87783
E-mail: info@schotterwerk-weissenburg.de

 

Alois Schmidt
Director
Tel.:+49 9141 877840
E-Mail: alois.schmidt@schotterwerk-weissenburg.de


 

Marlies Hofmann
Sales Gardening and landscaping products
Tel.: +49 9141 877 843
Fax.: +49 9141 877 869
E-Mail: marlies.hofmann@schotterwerk-weissenburg.de

Norbert Weichselbaum
Produse de vânzări de pietriș
Tel.: +49 9141 877855
Fax: +49 9141 877859
E-Mail: norbert.weichselbaum@schotterwerk-weissenburg.de

George-Catalin Dragomir
Logistica
Tel: +49 9141 877 852
Fax: +49 9141 877 869
e-mail: george.dragomir@schotterwerk-weissenburg.de

Hannelore Hausmann
vânzări Clerk
Tel: +49 9141 877 871
Fax: +49 9141 877 869
e-mail:
hannelore.hausmann@schotterwerk-weissenburg.de

Michaela Streb
Sales assistent
E-Mail: michaela.streb@schotterwerk-weissenburg.de
Konrad Wensauer
Responsabil prelucrare si finisaje marmura
Tel.:+49 9141 877 860

Martin Schmidt
Contabilitate
Tel.: +49 9141 877 844
E-Mail: martin.schmidt@schotterwerk-weissenburg.de

Christian Merkel
Cantar / Asistent comercial
Tel.: +49 9141 877 83

Markus Susnic
Export / Cantar
Tel.:+49 9141 877 83
E-Mail: markus.susnic@schotterwerk-weissenburg.de
Hans Loy
Commercial clerk